Anasayfa / HAKKIMIZDA

Ülkemiz ve bölgemizin sahip olduğu farklı ekolojik özellikler ve toprak yapıları ile meyve yetiştiriciliğine son derece uygun bir yapıya sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı bir çok meyve türünde üretim miktarı ve üretim alanlarında dünyada, ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun bilincinde olan “EKOGLOBAL FİDANCILIK” sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile farklı ekolojik bölgelerimize uygun anaçlara aşılı Kayısı, Şeftali,Nektarin,Elma,Kiraz,Erik,Armut,Naşhi (Japon Armutu),Üzüm,Hurma,Ayva,Kivi,Vişne,Badem,Ceviz,  türlerine ait standart ve sertifikalı meyve fidanı üretmektedir.

MALATYA BÖLGESİNDE 1998’li  yıllardan günümüze istikrarlı ve başarılı çalışmaları ile faaliyetine devam eden’EKOGLOBAL FİDANCILIK’başta aşılı meyve fidanı olmak üzere aşısız tohum anaçlar , klon anaçlar ile üretiminde lider ve yenilikçi bir kuruluştur.Firmamız konusunda  uzman  personeller ile, yüksek sayıda meyve fidanı üretim kapasitesine sahip bodur,yarı bodur ve  tohum anaçlar üzerine aşılı yeni fidan çeşitleri ile çiftçilerin hizmetindedir..

 


” EKOGLOBAL FİDANCILIK” olarak üreticinin her yönden desteklenmesi ve sorunlarının çözümü yönünde firmamız teknik elamanları yoğun çaba içerisindedirler. Üreticilere çeşit ve uygun anaç önerileri yapılırken bahçe tesisi edilecek yerde gerekli gözlem ve incelemeler yapılmakta, gerek toprak, gerekse o yörenin ekolojik verileri değerlendirilmektedir. Meyvecilikte bahçe tesisinde yapılan hata gelecek yıllarda telafi edilemeyecek miktarda parasal kayıplara ve zaman kayıplarına neden olmaktadır. Bunun bilincinde olan “EKOGLOBAL FİDANCILIK” bahçe tesisinde bilimsel olarak her türlü değerlendirmeyi yaparak ürercilerinizi yönlendirmektedir.

‘hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini başarı kabul ederek,bu başarıyı daha ileri götürmektir’

Bol ürünlü yarınlara….